Working hours of the Japanese clinic: 10.00 - 18.00. We are closed on weekends.

Kas yra prevencinė medicina?

  • by Japonų Klinika - Beža
Kas yra prevencinė medicina?

Prevencinė medicina planetos priešaky

Sąmoningas, atsakingas požiūris į savo ir artimųjų sveikatą, aplinkos, nuo kurios priklauso gyvenimo kokybė, tausojimas ir puoselėjimas, pozityvaus psichologinio  klimato kūrimas po truputį tampa sąmoningu šiuolaikiško žmogaus gyvenimo būdu.

Daktaras negali pats savęs gydyti

Prevencinės japonų medicinos ekspertė Erika Stankevičiūtė, Japonijos gyvenimo, grožio ir sveikatos filosofiją analizuojanti jau antrą dešimtmetį, teigia, jog svarbiausia pagal prevencinę japonų mediciną, kad žmogus taptų gydytojo partneriu, nes tik tada galimi geriausi sveiko ir laimingo žmogaus gyvenimo rezultatai.

Erika Stankevičiūtė. Japonų prevencinės medicinos ekspertė. Beža japonų klinikos savaininkė

Pasakojimų ciklas apie prevencinę mediciną

 Aktyviai dalyvaujanti pasaulinėse konferencijose, mokymuose, pati nuolat sau iškelianti įvairiausius tobulėjimo iššūkius, Erika Stankevičiūtė po karantino pristato seriją pasakojimų japonų prevencinės medicinos tema, trumpai apžvelgdama jos pagrindinius sudedamuosius veiksnius ir kviesdama žmones,  atsižvelgiant į netikėtai pasaulį užklumpančius virusus, mutuojant jiems ir galint sulaukti naujų sveikatos sferoje žmogui išbandymų, išmokti gyventi prevenciškai puoselėjant savo sveikatą. „Negali daktaras pats sau gydyti, prevencinė medicina be žmogaus netenka prasmės“, - kalbėjo Erika Stankevičiūtė.

Svarbu žinoti savo sveikatos būklę

Prevencinė medicina pasak ekspertės šiandien turėtų būti visos planetos priešaky, kiekvienas žmogus turėtų įsivertinti savo sveikatos pasą, žinoti savo organizmo silpnąsias puses ir pagal tai pakoreguoti savo gyvenimo būdą, o ne laukti susirgimų, kuomet jau reikalinga reaktyvinė medicina“, - savo požiūrį apie atsakingą sveikatos priežiūrą kalbėjo Erika Stankevičiūtė, linkėdama kiekvienam, kad senėjimas būtų tik skaičius pase.

 

Kas yra senėjimas?

Erika Stankevičiūtė pasakoja, jog jai pasisekė, kad teko galimybė  susipažinti su Japonijos „Anti –age“ (liet. k senėjimo prevencija) asociacijos CEO garbės nariu, kovos su glikeminiu stresu asociacijos prezidentu Yonei Yoshikazu, Došišosos universiteto gastroenterologijos profesoriumi, pasaulyje žinomu lektoriumi, tyrėju, kuris atlieka daug stebėjimų, rašo straipsnius, leidžia žurnalus apie senėjimą.  „Kas yra senėjimas? Yonei Yoshikazu žmogaus senėjimo procesus įvertina pagal penkias sistemas, į jas atsižvelgus galima daryti tam tikrus prevencinius žingsnius, - tai kraujotakos, nervų,  raumenų, kaulų hormonų sistemos. Labai svarbu šių penkių sistemų suderinamumas, jų sveikatos lygmuo, o tai vertina prevencinė medicina, kuri taip pat sudaryta iš penkių žingsnių“, - dėstė japonų prevencinės medicinos ekspertė Erika Stankevičiūtė.

Koks pirmasis prevencinės medicinos žingsnis?

„Pirmasis žingsnis yra diagnozė. Mes negalime remtis jokiomis rekomendacijomis nežinodami savo sveikatos būklės. Šiandien pagal klinikinius tyrimus yra nepaprastai populiaru, jeigu jaučiame tam tikrus susirgimus, atlikti sveikatos diagnozę. Pagal paskutinius tyrimus 30 proc. žmonių kreipiasi pas savo farmacininką ir dėl tam tikrų priežasčių vengia kontakto su gydytoju, 30 proc. žmonių kreipiasi pas gydytoją, 30 proc. -socialiniuose tinkluose patys sau nusistato diagnozę, o likę 10 proc. greičiausiai visai nieko nedaro. Šiandien galime sakyti, kad dalis žmonių nusigręžė nuo tradicinės medicinos, nes ne viską tradicinė medicina gali spręsti. Atsiranda būtinybė - tandemas prevencinės ir tradicinės medicinos“, - įžvalgomis dalinosi Erika Stankevičiūtė. 

Personalizuota medicina – svarbiausia, ką galime dėl savęs

„Prevencinė medicina buvo labai populiari iki XX amžiaus. Vėliau, atėjus į ekonomiką kolektyvo sampratai, medicina taip pat tapo kolektyvine: bendri skiepai, bendros diagnozės, visiems būdingas kraujo tyrimas, taip palengvinant dėl gausaus gyventojų augimo skaičiaus, sveikatos priežiūros susisteminimą. Šiuo metu vėl grįžtama prie individualiai kiekvieno žmogaus. Jei galėsiu dalintis savo žiniomis ir įkvėpti sąmoningam savo sveiko gyvenimo kūrimu, man bus labai džiugu“, - linkėdama mėgautis kiekviena akimirka apie prevencinės medicinos svarbą kalbėjo Erika Stankevičiūtė.

Reminatis japonų amžėjimo (ilgaamžiskumo) patirtimi buvo sukurtos

LONGEVITY ILGAAMŽIŠKUMO PAPILDŲ PROGRAMOS

 Tokį kursą rekomenduoja Japonijos glikeminio streso asocijacija, kadangi ji apima visus pagrindinius žmogaus amžėjimo būtiniausius procesus ir kovoja su glikeminiu stresu: kaulų susidėvėjimui - DONAN koralinis kalcis, kraujotakos sistemai gerinti - MATRIX fermentuoti enzimai, organizmo išsekimui - multivitaminų ir oksidantų kompleksas YUKOBI A-O, o ląstelių senėjimui sulėtinti - HOKKAIDO jūrinis gyvas kolagenas.

 
Premium Longevity ilgaamžiškumo pilna papildų programa + DOVANA BEŽA
PREMIUM Longevity pilna programa + DOVANA 10 dienų kolageno kursas
€366,00     €292,80
 
Harmony Longevity ilgaamžiškumo papildų programa. Matrix Premium enzimai ir Hokkaido kolagenas + DOVANA BEŽA
HARMONY Longevity programa moterims + DOVANA 5 dienų kolageno kursas
Matrix Premium Enzimai N30 Ir Hokkaido Kolagenas N15
€239,00     €192,20
Klasikinė Longevity ilgaamžiškumo programa. Koralų kalcis N45 ir jūrinis gyvas kolagenas N15 Coral International Inc.KLASIKINĖ Longevity papildų programa 
Koralų kalcis N45 ir jūrinis gyvas kolagenas N15
€174,00     €139,20
Energy Longevity ilgaamžiškumo papildų programa. Yukobi A-O kompleksas ir Hokkaido kolagenas (Copy) YUKOBI
ENERGY Longevity papildų programa
Yukobi Energy A-O kompleksas ir Hokkaido kolagenas N15
€191,00     €152,80

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published

We recommend it

best for you

Please select a collection to display the products

YOUR CART (0)

No Products in the Cart