Japonų klinikos darbo laikas: 10.00 – 18.00. Savaitgaliais nedirbame.

apie BEŽA FAMILIA

Išskirtinė japoniška kosmetika ir sveikatos produktai

BEŽA veiklos principai

Sveikatos išsaugojimas

Pats svarbiausias žmogaus siekis ir laimingo gyvenimo pagrindas. Fizinė būklė lemia mūsų gyvenimo eigą - aktyvumas, efektyvumas, pasirengimas padėti kitiems. Tautos ir ateities kartų sveikata priklauso nuo kiekvieno asmens, kiekvienos šeimos sveikatos. Todėl atidžiai stebime savo gaminių saugą, tikriname efektyvumą, įvairius šalutinius poveikius ir bendradarbiaujame su specialistais specialistais, kurie reguliariai teikia atsiliepimus apie kiekvieną produktą.

Santykiai su žmonėmis

Ilgalaikis ir glaudus bendradarbiavimas mums yra teisingo mūsų įmonės vystymosi rodiklis ir tikslus mūsų pagrindinio principo - žmonių santykių vertės - vertimas. Todėl manome, kad darbas su partneriais yra ypatingas laimėjimas. Daugelį metų mes bendradarbiaujame su Tarptautine kosmetologų mokykla. Mes taip pat esame aktyvaus mokslinio ilgaamžiškumo akademijos nariai. Nuo 2012 m. Mes atstovaujame Japonijos profilaktinio amžiaus medicinos asociacijai Rusijoje. Nuo 2016 m. Esame Japonijos kovos su glikeminiu stresu asociacijos ir Rusijos mokslinio ilgaamžiškumo asociacijos nariai.

Founder image
Founder image

Mokslinis pagrindas

Kiekvienas sprendimas, kiekvienas mūsų produktas yra gimęs iš ilgų mokslinių tyrimų, plėtros ir atradimų. Deriname trijų šalių - Japonijos, Rusijos ir Lietuvos - mokslo pasiekimus, kad jų sinergija padėtų sukurti geriausią tam tikram sutrikimui. Mūsų mokslininkų raida yra plačiai pripažinta mokslo bendruomenėje. Profesoriaus Maximovo knygoje „Немедикаментозные методы лечения заболе- ваний органов пищеварения (virškinimo sistemos ligų gydymo be vaistų metodai)“ yra  mokslinis rekomendacinis straipsnis apie mūsų produktus. O 2017 m. mes gavome Rusijos mokslinio ilgaamžiškumo asociacijos apdovanojimą nominacijoje „Metų novatoriškas produktas“.

Rezultatų įvertinimas

Mes nuolat analizuojame svarbiausius savo veiklos rezultatus ir, jei reikia, atsižvelgiame į partnerių poreikius ir įgyjame klientų pasitikėjimą, peržiūrime tikslus ir planus. Norėdami išlikti aktualūs, daug dėmesio skiriame švietimui ir saviugdai. Dalyvaujame tarptautinėse estetinės medicinos gydytojų konferencijose, tarptautinėje parodoje „InterCHARM“. Kartu su JUKOHBI ir Glikeminio streso asociacija rengiame mokslines konferencijas su žymiais Japonijos mokslininkais Europoje ir Rusijoje. Kartu su HBP GROUP vykdome mėnesinius seminarus ir praktinius užsiėmimus.

物の哀れ
Mono-no aware - empatiškas žavėjimasis

Glaudus bendradarbiavimas su Japonija turėjo įtakos mūsų pasaulio suvokimui, būties filosofijai ir misijos supratimui. Japonai daug dėmesio skiria gyvenimo trapumui ir laikinumui. Vykdydami savo misiją, mes, BEŽA, nusprendėme tuo remtis, tačiau didžiausią dėmesį skiriame gebėjimui užfiksuoti subtilią gyvenimo srovę, nepaprastą empatiją žmonėms ir norą savo gyvenimą padaryti spalvingesnį, įdomesnį ir pilnesnį.
Įdiegę pažangias technologijas, mokslo naujoves ir klinikinę pažangą prevencinėje medicinoje, mes pailginame gyvenimo trukmę, sumažiname ligų riziką ir išsprendžiame su amžiumi susijusių pokyčių pasekmes, teikiame efektyvią reabilitaciją ir sudarome visas sąlygas aktyviam klientų ilgaamžiškumui.

Product image
Founder image

不易 流行
Fueki ryūkō - amžinybė dabartyje

Plėtodami savo įmonę, mes siekiame ne tik sukurti korporaciją, bet ir garsiai, kaip atrodo, palikti savo žymę istorijoje, atnešti ką nors naudingo žmonijai.
Todėl mūsų darbas grindžiamas keturiais pagrindiniais principais: sveikatos išsaugojimu, ryšiais su žmonėmis, moksliniu pagrindu ir verslo rezultatais.


Siori - lankstumas

Dvasinės koncentracijos būsena, reikalinga suvokti giliąją reiškinių prasmę, gebėjimas suvokti subtiliausius pokyčius ir jų numatyti, gebėjimas nesuvokti naujo neigiamai, bet lanksčiai prie jo prisitaikyti, įgyjant visus pranašumus ir sumažinant neigiamą poveikį. .. Visa tai yra mūsų prevencinės medicinos pagrindas.
20 metų glaudžiai bendradarbiaujame su pažangiausiais vaistų ir kosmetikos gaminių gamintojais, kad klientams būtų suteikta absoliučiai geriausia. Naujoviški Japonijos mokslininkų pasiekimai buvo sujungti į unikalią prevencinio amžiaus programą. Taigi mes tapome pirmąja įmone, kuri į Rusijos rinką integravo maistinių vaistų gėrimo kultūrą.
Prevencinė amžiaus programa buvo sukurta vadovaujant Japonijos glikeminio streso asociacijos prezidentui ir Pasaulio kovos su amžiumi profesoriaus Yonei Shikazu San pirmininkui. Jį sudaro vaistai, turintys didžiausią biologinį prieinamumą: kolageno peptidai, placentos peptidų gėrimai ir 100% natūralus koralų kalcis.
Programa apima keletą sričių: - Anti-age
- Detoksikacija
- Imuninės sistemos gerinimas - Sveika, jauna oda
- Sveiki sąnariai - SPA

Founder image
Founder image


Hib Shibumi - grožio esmė


Įgyvendindami holistinį požiūrį į sveikatą, Japonijos specialistai, vadovaujami JUKOHBI prezidento, dermatologo ir vaistininko Kazuyoshi Komatsu, sukūrė placentos gėrimus, kad būtų užtikrintas sudėtingas sveikatinantis poveikis visoms kūno sistemoms.
Jie suaktyvina ląstelių apsauginius mechanizmus, palaiko jaunystę ir grožį, padeda įveikti lėtinio nuovargio sindromą, kurį sukelia didelis emocinis ir fizinis stresas.

無常
Mujo - kaita

Pasaulis nestabilus: keičiasi visuomenė, aplinkos padėtis, maisto kokybė ir šaltiniai. Ir, žinoma, tai daro įtaką mūsų sveikatai, būklei ir gyvenimo trukmei.
Norėdami neatsilikti nuo visatos gyvibingumo, atitikti naujausias tendencijas ir net žengti į priekį, padėti jūsų kūnui susidoroti su naujomis sąlygomis, mes nuolat atnaujiname savo mokslinę bazę.
Kartu su Tohoku universitetu ir Doshisha universitetu mūsų tarptautinis tyrimų skyrius mokslo pasiekimus paverčia mūsų produktais. Mūsų didelis tyrimų potencialas leidžia sutelkti savo jėgas tose terapijos srityse, kuriose norime būti:

- endokrinologija
- gastroenterologija
- dermatovenerologija
- onkologija
- retos neurologinės ligos

Taikydamas kompleksinį požiūrį į vidines ir išorines inovacijas, mūsų MTTP padalinys užtikrina nuosekliai labai efektyvių formulių kūrimą.

Founder image
Founder image

幽 玄
Yugenas - neišsakytų žodžių grožis

Grožis nėra duotas dalykas. Tai kruopštaus darbo, sveikos gyvensenos ir kūno palaikymo rezultatas. Putojančios akys, spindinti oda, lieknumas ir jaunystė - tai tik geros priežiūros rodiklis. Japonų kosmetika JUKOHBI gali tai padėti.


Sabi - ramybė

Išblėsusios spalvų ir garsų suvokimo išnykimo ribos, nutolimas nuo pasaulio ir vienatvė, leidžianti sutelkti dėmesį į savo vidinį gyvenimą, įsigilinti į save ir pajusti vidinio grožio jėgą. Laikas sau, apmąstymams, dialogui su savimi yra būtina kasdienybės dalis.

Founder image

«Jei rasite tai, kas užpildo gyvenimą prasmingumu, tai jus skatins žengti pirmyn»

Japonų Klinika - BEŽA

Sporto g. 8-77, LT-09200 Vilnius
Tel. +370 (5) 273 2799
Mob. +370 655 59 770
El. paštas: info@beza.lt

Didmeninė prekyba JAPONIŠKA kosmetika, Paslaugos įmonėms:

Tel.: +370 602 08405
el.paštas: japancosmetic@beza.lt
pardavimai@beza.lt

Užsisakykite naujienas

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra prekių