Japonų klinikos darbo laikas: 10.00 – 18.00. Savaitgaliais nedirbame.
Kalcis, jo funkcijos ir nauda. Koralinio kalcio išskirtinumas

Kalcis, jo funkcijos ir nauda. Koralinio kalcio išskirtinumas

Kalcis yra mineralas, dažniausiai susijęs su sveikais kaulais ir dantimis, nors jis taip pat atlieka svarbų vaidmenį kraujo krešėjimui, padeda raumenims susitraukti ir reguliuoja normalų širdies ritmą bei nervų funkcijas, taip pat tam tikrų neurotransmiterių, hormonų išsiskyrimą (pvz.: augimo hormono, insulino). Apie 99% organizmo kalcio yra kaupiamas kauluose, o likęs 1% yra kraujyje, raumenyse ir kituose audiniuose.

Japoniška FORLLE'D kosmetika ir jos poveikis - projektas "PRIEŠ ir PO"

Japoniška FORLLE'D kosmetika ir jos poveikis - projektas "PRIEŠ ir PO"

  • Paskelbė BEZA FAMILIA
Projektas "PRIEŠ ir PO", kurio tikslas - įvertinti FORLLE'D kosmetikos priemonių poveikį, specialia profesionalia odos būklės įverinimo įranga, atrinktiems odos tipams.

Tikras gražios odos menas

Tikras gražios odos menas

Kremo CELL VITAL technologijos gamybos pagrindą sudaro molekulinės biologijos srities, regeneracinės medicinos atradimai ir ultrašiuolaikinė formulė moksle apie kosmetiką. Kremas papildytas vertingais aliejais, ekstraktais, augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis. Įspūdingas odos jauninimo poveikis pasiekiamas ląstelių lygmenyje reguliuojant odos biologinius procesus. Sudėtis: pajūrinių kritmų ekstraktas, peptidai, avižų branduolių ekstraktas, japoninių liūtpėdžių kamieninės ląstelės,...  Skaityti daugiau


KĄ DERĖTŲ ŽINOTI APIE ODĄ?

KĄ DERĖTŲ ŽINOTI APIE ODĄ?

  • Paskelbė BEZA FAMILIA

Priešlaikinis (egzogeninis) odos senėjimas – destruktyvūs odos procesai, kurie vystosi pagreitintais tempais dėl nepalankaus aplinkos poveikio. Tarp šių faktorių ultravioletinė spinduliuotė labiausiai veikia išorinį odos senėjimą (fotosenėjimą).


KOKS PREVENCINĖS MEDICINOS TIKSLAS?

KOKS PREVENCINĖS MEDICINOS TIKSLAS?

  • Paskelbė BEZA FAMILIA

Užkirsti kelią amžiaus ligoms – pasaulinė tendencija, auga natūropatijos priemonių populiarumas, medicinos reekologizavimas. Tapo akivaizdu, kad neįmanoma sveikatintis sintetiniais preparatais, kurie pripildė mūsų gyvenimą XX amžiuje, kai išsivystė konvejerinė gamyba. Integrali, profilaktinė ir senėjimą lėtinanti medicina – šiandien perspektyviausias ir progresyviausias sveikatos valdymo modelis, kurio pagrindą sudaro aktyvi profilaktika, gyvenimo...  Skaityti daugiau


KAS YRA Senatvė?

KAS YRA Senatvė?

  • Paskelbė Jurga Nemunyte
Priešlaikinį senėjimą gali lemti ir genetiniai (endogeniniai), ir išoriniai (egzogeniniai) veiksniai (Saulės spinduliuotės, vėjo, patalpų sausumo, oro užterštumo, gadžetų spinduliuotės, patogeninių bakterijų, virusų, ksenobiotikų įsiskverbimo, mechaninių pažeidimų, rūkymo, profesinio kenksmingumo (cheminių, toksinių medžiagų, kancerogenų) poveikis).

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra prekių