fbpx
0
X

Forlle’d Karališka procedūra su platina

Procedūros laikas: 120 min
Procedūros kaina: 95.00 €

Procedūra skirta brandžiai odai. Prabangi veido odos priežiūros procedūra su jonizuotu tauriuoju metalu PLATINA, skirta pigmentacijos, raukšlių, išsiplėtusių kraujagyslių ir sausos odos problemų sprendimui bei kovai su veido suglebimu bei stangrumo praradimu. Dėl jonizuotos platinos procedūros metu veiksmingai šalinamos visos aktyviojo deguonies formos, atkuriamas odos imunitetas ir pažeista ląstelių struktūra.

Procedūrą rekomenduojama atlikti vieną kartą per savaitę.


 

3Platina neutralizuoja visas pagrindines aktyviojo deguonies formas. Palyginti su kitais gerai žinomais antioksidantais, tokiais kaip koenzimu Q10, polifenoliu ir vitaminu C, kurie geba neutralizuoti tik pavienes aktyvaus deguonies formas, platina gali neutralizuoti beveik visas aktyviojo deguonies formas. Kitaip tariant, platina veikia visas pagrindines aktyviojo deguonies formas: aktyviojo deguonies, kuris silpnina odą, dėl kurio atsiranda raukšlelių, tamsių dėmių, spuogelių bei juodų taškelių (komedonų). Būtent todėl dauguma mokslininkų platiną laiko geriausiu antioksidantu ir ją vadina nepakeičiama priemone. Jonizuota platina, esanti „Forlle‘d“ kosmetikoje, pagaminta pagal ypatingą patentuotą technologiją, kuri garantuoja jos saugumą bei efektyvumą.

Užpildykite rezervacijos formą ir mes su Jumis susisieksime nurodytais kontaktais dėl detalesnės informacijos.

* Šiame laukelyje įveskite papildomus komentarus ar pastabas, kurios mums gali būti aktualios. Taip pat, galite įrašyti Jums patogiausią procedūros datą – dieną ir laiką.