0
X

Placentinis veido pilingas 5G

Procedūros laikas: 150 min
Procedūros kaina: 150.00 €

Placentos terapija medicinoje taikoma jau nuo Hipokrato laikų. Kosmetologijoje placenta pradėta naudoti nuo 60-ųjų. Rytų medicinoje šis ekstraktas laikomas jaunystę grąžinančiu eliksyru. Šiandien gamtoje placentos ekstraktas neturi analogų. Savo sudėtyje jis turi daugiau kaip 100 mikroelementų, fermentų, aminorūgščių ir vitaminų. Dėl savo sudėties placenta turi unikalią savybę atkurti ir atjauninti odą.
Placentinis šveitimas prilygsta ikebanos menui. Ši procedūra vadinama pagrindu estetinėje kosmetologijoje. Placentinis šveitiklis – tai aminorūgščių ir placentos ekstrakto mišinys. Modernių technologijų pagalba pagamintas placentinis šveitiklis taikomas odai atjauninti, naikinti smulkias raukšleles ir mažinti matomų raukšlių gylį. Šveitimas atliekamas skirtingo stiprumo rūgštimis (nuo 10% iki 70%).
Placentinis šveitimas – tai pirmoji pagalba esant įsisenėjusiai aknės problemai, lyginant randus po aknės, naikina išsiplėtusius kapiliarus, odos virusus, pigmentines dėmes.

Gydytoja Birutė Stankevičienė stažavosi Japonijoje bei studijavo placentos terapiją. Procedūrą atliekame jau septynerius metus.
Procedūrai naudojama aukščiausios kokybės japonų produkcija.
Placentinis šveitimas – tai pirmoji pagalba esant įsisenėjusiai aknės problemai, lyginant randus po aknės, naikina išsiplėtusius kapiliarus, odos virusus, pigmentines dėmes.

Placentos ekstraktą Japonijoje gamina kelios kompanijos:
• „La Mente“;
• „Jukohibi“;
• „Amenity“.
Japonijoje placentos ekstrakto gamyba yra priskirta netiesioginio vaisto kategorijai ir griežtai kontroliuojama valstybės.

• skirtingai nuo kitų šveitimų reabilitacinis periodas nereikalingas;
• efektas jaučiamas ir matomas po pirmos procedūros;
• galima atlikti bet kuriuo metų laiku, netgi vasarą;
• procedūrą pakanka atlikti vieną kartą per mėnesį;
• nėra kontraindikacijų.

Užpildykite rezervacijos formą ir mes su Jumis susisieksime nurodytais kontaktais dėl detalesnės informacijos.

* Šiame laukelyje įveskite papildomus komentarus ar pastabas, kurios mums gali būti aktualios. Taip pat, galite įrašyti Jums patogiausią procedūros datą – dieną ir laiką.