0
X

Japonų 24 karatų AUKSO KAUKĖ

Procedūros laikas: 120 min
Procedūros kaina: 130.00 €

Norėdami sužinoti naujausius pasiekimus grožio srityje, gręžiamės į japonus. Ir neapsirinkame – turėdama įgimtą grožio pajautimą ši tauta deda visas pastangas norėdama kuo ilgiau išlaikyti odą jaunesnę ir gražesnę.
Japonijoje kompanija „Umo“ laikoma lydere medicinos, gamybos ir net agroūkio mokslo bei išradimų srityje. Ši kompanija verta išskirtinių pagyrų, mat sukūrė galingiausią pasaulyje drėkiklį „Gama PGR“, kurio poveikis 10 kartų stipresnis nei hialurono rūgštis.
Išradimas iškart buvo pritaikytas grožio srityje – sukurta unikali „Umo“ aukso kaukė. Procedūra ypatinga tuo, kad specialiai jai sukurta įranga, kuri geba ištirpdyti auksą ir įvesti jį į gilesnius odos sluoksnius. Mat paprastai aukso dalelės yra per stambios, kad įsigertų į odą be papildomos technologijų pagalbos. O suskystinto aukso poveikis, šiam patekus į gilesnius sluoksnius, yra itin efektyvus – suteikia odai ilgalaikį švytėjimą, drėkinimą, stangrumą, balina pigmentines dėmes.

* Ši profesionali SPA veido priežiūros procedūra prasideda nuo giluminio veido valymo.
* Po valymo atliekamas ekstensyvus ir kruopštus limfodrenažinis masažas su „Gama PGR“.
* Tuomet patentuoti nano garai perneša dar daugiau PGR, jonų ir aktyviųjų komponentų, giliai sudrėkina odą ir paruošia ją procedūrai su 24 karatų aukso lakštais, kurie atsargiai uždedami ir suformuojami pagal veido kontūrus.
* Po antros procedūros su nano garais auksas švelniai ir kruopščiai masažuojamas į odą tol, kol jis visiškai išnyksta.
* Procedūra baigiama UMO šilko geliu.

Ištirpęs auksas perteikia odai visus savo privalumus, todėl pasiekiami greiti ir ilgalaikiai rezultatai.
Procedūros metu naudojamas grynas, geriausios kokybės 24 karatų auksas, kuris:
* Stangrina ir glotnina odą. Auksas lėtina kolageno eikovojimą ir elastino irimą, saugo odą nuo suglebimo. Skatina bazinio sluoksnio ląstelių atsinaujinimą, sveikų, naujų odos ląstelių regeneraciją bei suteikia patempimo efektą.
* Lygina raukšles. Auksas, naudojamas kartu su drėgmės suteikiančia bei stangrinančia „Gama PGR“ sistema, kuri puikiai sulaiko drėgmę ir stangrina odą, suteikia jai švelnumo ir elastingumo.
* Šviesina ir skaistina odą. Nuo 1929-ųjų metų priešuždegiminės aukso savybės sėkmingai pritaikytos gydant reumatoidinį artritą ir odos uždegimus. Taip pat auksas slopina melanino išsiskyrimą, naikina senatvines dėmes, šviesina ir skaistina odą.
* Naikina laisvuosius radikalus. Auksas kovoja su žalingaisiais laisvaisiais radikalais ir saugo odą nuo pirmalaikio senėjimo.
Suteikia aukso švytėjimo. Auksas odai teikia skaistumo ir spindesio.
Įspūdingai atyrodysite vos po vienos procedūros!

Taigi, naujausi šiandienos atradimai odos priežiūros srityje (gamapoligliutamino rūgštys (gama PGR) + jonai + ultragarsinė nano garų technologija) leido japonų kompanijai „Umo“ pažaboti aukso galią, kad būtų galima mėgautis prabangia 100 proc. natūralia odos atnaujinimo procedūra – 24 karatų aukso veido kauke.

* „Gama PGR“ junginys drėkina 10 kartų intensyviau už hialurono rūgštį ir yra elastingesnis už kolageną. Tai idealus aktyviųjų medžiagų nešiklis, galintis puikiai įsigerti į odą ir sulaikyti drėgmę. Be to, jis suaktyvina natūralią odos drėkinimo sistemą, kad oda išliktų švelni ir elastinga. PGR junginys yra 100 proc. natūralus ir be konservantų, nes yra gaunamas iš natto gum – sojų pupelių patiekalo, kuris laikomas ypač sveiku maistu. 

* Ypač smulkūs ultragarsinio nano garintuvo garai lengvai įsiskverbia giliai į odą, pernešdami ištirpusias „Gama PGR“ ir 24 karatų auksą. Nano garai yra 7 kartus smulkesni už vandens garus iš tradicinio garintuvo. Nano garai suminkština epidermio sluoksnį, sukurdami optimalią terpę drėgmės įsiurbimui. 

* Neigiamų jonų poveikis sveikatai yra plačiai žinomas. Neigiami jonai naikina laisvuosius radikalus odos ląstelėse, subalansuoja rūgštinį kūno audinių skystį ir pagerina bendrą savijautą.

Užpildykite rezervacijos formą ir mes su Jumis susisieksime nurodytais kontaktais dėl detalesnės informacijos.

* Šiame laukelyje įveskite papildomus komentarus ar pastabas, kurios mums gali būti aktualios. Taip pat, galite įrašyti Jums patogiausią procedūros datą – dieną ir laiką.