0
X

Estetinės veido ir kūno procedūros

Japonų 24 karatų AUKSO KAUKĖ

Viena iš Kleopatros paslapčių - auksas. Kleopatra prabangų geltoną metalą naudojo kaip jaunos odos išsaugojimo priemonę. Istorikai tvirtina, kad Kleopatra kasnakt miegodavo su aukso kauke ant veido. Senovės Romoje aukso tepalais buvo gydomos ir įvairios odos problemos. Auksas buvo laikomas raktu į jaunystę ir senovės kinų medicinoje.
Iš viso siūlomų procedūrų: 1

Masažai veidui

Iš viso siūlomų procedūrų: 2

Mezoterapija

 

BEŽA Familia Grožio Namuose – RF procedūra atliekama pagal japonų metodiką, procedūros metu atliekamas giluminis odos valymas, drėkinimas, veido raumenų stimuliacija, jungiamojo audinio stangrinimas, krioterapija. Procedūros metu naudojama tik pažangiausių technologijų kosmetika Forlle‘d, MTMetatron.

 

Iš viso siūlomų procedūrų: 1

Placentinis veido pilingas 5G

Placentinis pilingas yra unikali ir analogų neturinti procedūra - placentos ekstraktas sumaišytas su 20% rūgštimi tuo pačiu metu nusluoksniuoja, regeneruoja, detoksikuoja ir prisodrina placentos ektraktu bei hyaronu ( aukščiausios kokybės hialiurono forma ).
Iš viso siūlomų procedūrų: 1

Placentinis veido šveitimas

Iš viso siūlomų procedūrų: 0

Platininis veido šveitimas

Platininis veido šveitimas

Natūralus veido šveitimas su Glikolio, pieno, citrinų ir  salicilo rūgštimis

Veido procedūra skirta negyvoms ląstelėms pašalinti. Jau po procedūros oda atrodo nepriekaištingai švytinti.

Po procedūros, pašalinių reiškinių nėra - oda nešerpetoja. AHA rūgštys turi drėkinamųjų ir raminamųjų savybių. Jau po procedūros odos tekstūra pagerėja, veidas įgauna šv

Iš viso siūlomų procedūrų: 1

Platininis veido šveitimas

Iš viso siūlomų procedūrų: 0

Procedūros su Forlle’d produkcija

Plastinės chirurgijos efektą atstojanti kosmetika – ar tai įmanoma? XXI amžiaus japonų išradimais paremta ir Nobelio premiją už mokslinius pasiekimus gavusi „Forlle‘d“ kosmetologijos ir farmacijos patirtį apjungusi kosmetika pasižymi odos drėgmės ir kontūrų atkūrimu. Jos pagrindas – jonizuota 5 nanometrų dydžio hialurono rūgštis, platina ir kiti reti išskirtiniai ingredientai.

Iš viso siūlomų procedūrų: 5

UMO veido SPA

Tenka pripažinti, kad laikas, saulė ir aplinka veikia mūsų odą. Kad veidas atrodytų lygus, skaistus ir jaunas, jam reikalingas nuolatinis puoselėjimas ir lepinimas. Su naująja UMO "Veido SPA" procedūra Jūs galite atjauninti odą be jokių chirurginių operacijų, adatų ir nereikalingai prarasto laiko.
Iš viso siūlomų procedūrų: 1

Mus renkasi

Japoniški šampūnai COCOPALM - metų atradimas! Per dvi savaites aiškiai pamačiau skirtumą!Rasa Ciūnė
MODELIS

Pavasario garderobą papildžiau japoniškomis rankų darbo basutėmis MIZUTORI -  nepaprastai patogios! Kava - Beža namuose fantastika!

 

Sandra Straukaitė
DIZAINERĖ

Išbandžiau   FEALENA  apatinius ir tampres - „tobuli“: man, norisi dėvėti ir dėvėti. Labai malonūs, nėra jokių siūlių, kas sukelia komfortą ir patogumą. 

Diana Lobačevskė
MARATONININKĖ