0
X

(Lietuvių) Viena iš Kleopatros paslapčių - auksas. Kleopatra prabangų geltoną metalą naudojo kaip jaunos odos išsaugojimo priemonę. Istorikai tvirtina, kad Kleopatra kasnakt miegodavo su aukso kauke ant veido. Senovės Romoje aukso tepalais buvo gydomos ir įvairios odos problemos. Auksas buvo laikomas raktu į jaunystę ir senovės kinų medicinoje.
Total procedures: 1

Masažai veidui

Total procedures: 2

(Lietuvių)

 

BEŽA Familia Grožio Namuose – RF procedūra atliekama pagal japonų metodiką, procedūros metu atliekamas giluminis odos valymas, drėkinimas, veido raumenų stimuliacija, jungiamojo audinio stangrinimas, krioterapija. Procedūros metu naudojama tik pažangiausių technologijų kosmetika Forlle‘d, MTMetatron.

 

Total procedures: 1

(Lietuvių) Placentinis pilingas yra unikali ir analogų neturinti procedūra - placentos ekstraktas sumaišytas su 20% rūgštimi tuo pačiu metu nusluoksniuoja, regeneruoja, detoksikuoja ir prisodrina placentos ektraktu bei hyaronu ( aukščiausios kokybės hialiurono forma ).
Total procedures: 1

Placentinis veido šveitimas

Total procedures: 0

(Lietuvių)

Platininis veido šveitimas

Natūralus veido šveitimas su Glikolio, pieno, citrinų ir  salicilo rūgštimis

Veido procedūra skirta negyvoms ląstelėms pašalinti. Jau po procedūros oda atrodo nepriekaištingai švytinti.

Po procedūros, pašalinių reiškinių nėra - oda nešerpetoja. AHA rūgštys turi drėkinamųjų ir raminamųjų savybių. Jau po procedūros odos tekstūra pagerėja, veidas įgauna šv

Total procedures: 1

Total procedures: 0

(Lietuvių)

Plastinės chirurgijos efektą atstojanti kosmetika – ar tai įmanoma? XXI amžiaus japonų išradimais paremta ir Nobelio premiją už mokslinius pasiekimus gavusi „Forlle‘d“ kosmetologijos ir farmacijos patirtį apjungusi kosmetika pasižymi odos drėgmės ir kontūrų atkūrimu. Jos pagrindas – jonizuota 5 nanometrų dydžio hialurono rūgštis, platina ir kiti reti išskirtiniai ingredientai.

Total procedures: 5

(Lietuvių) Tenka pripažinti, kad laikas, saulė ir aplinka veikia mūsų odą. Kad veidas atrodytų lygus, skaistus ir jaunas, jam reikalingas nuolatinis puoselėjimas ir lepinimas. Su naująja UMO "Veido SPA" procedūra Jūs galite atjauninti odą be jokių chirurginių operacijų, adatų ir nereikalingai prarasto laiko.
Total procedures: 1

Prefers us

(Lietuvių)

Japoniški šampūnai COCOPALM - metų atradimas! Per dvi savaites aiškiai pamačiau skirtumą!(Lietuvių) Rasa Ciūnė
(Lietuvių) MODELIS
(Lietuvių)

Pavasario garderobą papildžiau japoniškomis rankų darbo basutėmis MIZUTORI -  nepaprastai patogios! Kava - Beža namuose fantastika!

 

(Lietuvių) Sandra Straukaitė
(Lietuvių) DIZAINERĖ
(Lietuvių)

Išbandžiau   FEALENA  apatinius ir tampres - „tobuli“: man, norisi dėvėti ir dėvėti. Labai malonūs, nėra jokių siūlių, kas sukelia komfortą ir patogumą. 

(Lietuvių) Diana Lobačevskė
(Lietuvių) MARATONININKĖ