0
X

Apie mus

Sveikatos ir grožio namai BEŽA – šeimyninė kompanija. Savo veiklą vystome jau 40 metų. Atstovaujame grožiui ir sveikatai iš Tekančios saulės šalies Japonijos. Mus žavi japonų požiūris į žmogaus ir gamtos harmoniją, mokslo pasiekimų ir senovės medicinos visumą. Savo klientams siūlome pažangiausius ir laiko patikrintus produktus bei paslaugas. Personalas paruoštas ir apmokytas kompanijos įkūrėjos gydytojos Birutės Stankevičienės, kuri savo įgūdžius tobulino daugelyje pasaulio šalių.

Šiuo metu atstovaujame Japonų kosmetikos gamintojus – Forlle’d, MT Metatron kompanijos produktus.


Apie “Beža” įkurėją

Gydytoja kosmetologė Birutė Stankevičienė, įgijusi vaikų gydytojos specialybę, tapo viena pirmųjų kosmetologių Lietuvoje. Tais laikais retą specialybę moteris įgijo Maskvoje. Kosmetologijoje savo patirtį B.Stankevičienė kaupia didžiąją savo gyvenimo dalį, semdamasi neįkainojamos patirties įvairiose pasaulio šalyse.
Gydytojos manymu, grožis atkeliavo iš Rytų. Neatsitiktinai šiandien pagrindiniai kompanijos partneriai yra japonai. Grožį ir estetiką gydytoja puoselėjo ir kasdieniame gyvenime, taigi dvi dukros Erika ir Živilė yra taip pat įsitraukusios į grožio verslą.
Mūsų pacientai nekantriai laukia susitikimų su gydytoja, pasidalinti patarimais apie sveikatą ir pasiekimais sveikatinantis Vilniuje įkurtuose Sveikatos ir grožio namuose BEŽA. Šiandien gydytoja pacientus konsultuoja nemokamai ir mielai juos lanko net kituose Lietuvos miestuose.

Visi mes turime vilčių būti sveiki, taigi kompanijos įkūrėjos tikslas – įgyvendinti klientų viltis ir svajones.