0
X

Ultragarsinė kavitacija „Cavi-Lipo“

Procedūros laikas: 60 min
Procedūros kaina: 75.00 €

Neoperacine lieknėjimo procedūra vadinama ultragarsinė kavitacija – saugus ir veiksmingas būdas nepageidaujamam svoriui ar celiulitui mažinti, suteikiantis galimybę greitai pasiekti akivaizdų bei ilgalaikį rezultatą. Ultragarsinės kavitacijos metu riebalinės ląstelės yra veikiamos ultragarso bangos. Ultragarsas suardo riebalines ląsteles. Didesnis kiekis (90 proc.) iš riebalinių ląstelių išsilaisvinusių skystųjų riebalų pasišalina natūraliu būdu – per organizmo limfotakos sistemą, o likusi dalis (10 proc.) – per kraujotaką. Per vieną ultragarsinės kavitacijos seansą, trunkantį nuo 30 iki 60 minučių, kūno apimtys sumažėja 2 cm. Ši procedūra puikiai tinka pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, žastų apimčių korekcijai. Sunaikintos riebalinės ląstelės neatsistato, todėl rezultatas yra ilgalaikis. Po ultragarsinės kavitacijos procedūros pacientui leidžiama atlikti vandens procedūras ir greitai grįžti prie aktyvios kasdienės veiklos.

Brošiūroje kviečiame susipažinti išsamiau su procedūra, jos rezultatais “prieš ir po”, atlikimo technika ir pačiu aparatu. 

Ultragarsinės kavitacijos privalumai:

 • Neintervencinis (nechirurginis) metodas
 • Saugus ir efektyvus būdas
 • Be narkozės ir šalutinio poveikio
 • Po procedūros nereikia dėvėti veržiančių apatinių drabužių-korsetų
 • Po procedūros galima maudytis ir grįžti prie savo įprastos kasdienės veiklos
 • Procedūra neužtrunka ilgai

  Ultragarsinė kavitacija rekomenduojama:

  • Kūno linijų formavimui
  • Giliojo riebalinio audinio naikinimui
  • Celiulito mažinimui
  • Odos stangrumo ir elastingumo didinimui

Būtina taikyti kompleksinę kūno modeliavimo programą

Šiuolaikinė grožio industrija vieningai sutaria, kad lieknėjimo būtina siekti kompleksinėmis priemonėmis. „Beža Familia“ dirbantys specialistai teigia, jog ultragarsinės kavitacijos procedūras tiesiog būtina derinti su gydytojo priežiūra bei kitais lieknėjimo būdais: vakuuminiu masažu ir mezoterapija, laikytis tinkamo mitybos plano. O nuolat dėvint modeliuojančius rūbelius su pusbrangiais mineralais ir metalais ilgam pamirštama apie figūros problemas.
Akivaizdus ultragarsinės kavitacijos rezultatas pasireiškia atlikus 3-5 procedūrų, o ilgalaikis – po 10-15 procedūrų kurso. Tarp procedūrų rekomenduojama daryti kelių dienų pertrauką, tarp jų tuo pat metu gali būti atliekamos limfodrenažinio masažo procedūros. Geresniam limfotakos sistemos funkcionavimui po procedūros rekomenduojama per dieną išgerti ne mažiau 2 litrų vandens, riboti alkoholio ir kavos vartojimą, vengti maisto produktų, kuriuose gausu riebalų bei angliavandenių. Taip pat rekomenduojamas bent minimalus fizinis aktyvumas.

Celiulitas – nuo šiol lengvai įveikiamas

Ultragarsinės kavitacijos būdu itin veiksmingai kovojama su celiulitu, nes procedūros metu suardomos nelygų odos paviršių formuojančios riebalinės sienelės, oda įgauna nepaprasto lygumo ir švelnumo. Be to, po procedūros suaktyvėja kraujotaka, giliausių odos sluoksnių aprūpinimas deguonimi bei maistingomis medžiagomis, skatinama už odos stangrumą ir elastingumą atsakingų kolageno bei elastino gamyba. Odai bei visam kūnui grąžinama prarasta jaunystė ir grožis.

Sveikatos ir grožio namuose „Beža Familia“ ultragarsinės kavitacijos procedūra atliekama tarptautinį pripažinimą pelniusiu ir vieninteliu Baltijos šalyse sertifikuotu aparatu „Cavi-Lipo“, kuris buvo sukurtas po ilgalaikių universitetinių tyrimų. Atliekant ultragarsinės kavitacijos procedūrą šiuo išskirtinio dizaino aparatu ne tik garantuojamas aukščiausio lygio saugumas, bet ir dėl dviejų skirtingų antgalių pasiekiamas geresnis kūno apimčių ir celiulito mažinimo efektas.

Užpildykite rezervacijos formą ir mes su Jumis susisieksime nurodytais kontaktais dėl detalesnės informacijos.

* Šiame laukelyje įveskite papildomus komentarus ar pastabas, kurios mums gali būti aktualios. Taip pat, galite įrašyti Jums patogiausią procedūros datą – dieną ir laiką.